Мобільна міні АЗС для дизельного паливаМобільна міні АЗС для дизельного палива

Резервуари для дизельного палива ELKOPLAST використовуються для безпечного зберігання та контрольованого дозування дизельного пального, а також деяких інших нафтопродуктів. Призначені для всіх компаній, яким потрібна місцева заправка дизельного палива за оптовими цінами (перевізники, фермери, лісокомбінати, промислові підприємства тощо). Вони також доступні у версіях з біодизелем і AdBlue.

Резервуари для дизельного палива FDC мають подвійний корпус. Зовнішній корпус служить аварійним резервуаром (резервуаром) і може вмістити 110% ємності внутрішнього баку. Вони не міцно прикріплені до землі, тому не потребують ліцензії на будівництво. Вони виготовлені зі стійкого до ультрафіолету поліетилену, що забезпечує тривалий термін служби та стійкість до корозії. Безшовна технологія виробництва виключає ризик розриву резервуара і протікання зварного шва. Всі резервуари відповідають санітарним нормам для зберігання горючих речовин класу III з температурою спалаху вище 55 ° C і сертифіковані за стандартом EN13341. Вони оснащені машинним відділенням, що замикається, і містить інтегроване дозуюче обладнання для зручності експлуатації, включаючи автоматичну насадку, що забезпечує захист від переливу.

Чому вам варто отримати цистерну для дизельного палива у нас? Пластиковий бак для дизельного палива ELKOPLAST дає вам багато переваг:

  • економить ваш час: дизельне паливо доступне в будь-який час, безпосередньо у вас,
  • заощаджує ваші гроші: ви платите менше за дизельне паливо, купуючи оптом,
  • забезпечує можливість контролювати витрату палива,
  • легкий і легко переноситься,
  • не піддається корозії, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та не потребує фарбування,
  • не міцно з’єднаний із землею і тому не вимагає ліцензії на будівництво,
  • внутрішній бак виготовлений з одного шматка, на ньому немає зварних швів,
  • дозуюче обладнання надійно зберігається в машинному відділенні, що замикається,
  • забезпечує можливість контрольованого доступу для кількох користувачів.

Гарантія: 10 років на пластиковий резервуар, 1 рік на дозатор та інше обладнання (електричне/електронне), якщо не вказано інше.

У Вас є питання?

Налаштування конфіденційності та файлів cookie

Погоджуючись на обмін даними, ви надаєте нам інформацію, необхідну для вдосконалення, аналізу та маркетингу на цих веб-сайтах. Ви також погоджуєтеся на передачу даних третім сторонам і за межі ЄС. Ми заявляємо, що надана вами інформація захищена від неправомірного використання.