ELKOPLAST стає партнером FEDEREC

ELKOPLAST стає партнером FEDEREC

Ми раді повідомити, що ELKOPLAST, провідний чеський виробник обладнання для збору, сортування, транспортування та переробки відходів, став новим партнером французької організації з переробки FEDEREC. Це партнерство відповідає нашій довгостроковій стратегії підтримки циркулярної економіки та сталого розвитку.

FEDEREC є найбільшою професійною організацією з переробки відходів у Франції. Він представляє понад 1300 компаній, які щорічно збирають, сортують, переробляють і переробляють понад 200 мільйонів тонн відходів. FEDEREC надає своїм членам ряд послуг, таких як поради, навчання, інформація та підтримка. FEDEREC також активно просуває інтереси сектору переробки на національному та європейському рівнях.

ELKOPLAST пишається тим, що приєднався до цієї престижної та інноваційної мережі, яка об’єднує компанії, які поділяють наші цінності та бачення.

Ми віримо, що наше партнерство з FEDEREC та його членами дозволить нам працювати разом, щоб краще використовувати ресурси та захистити довкілля. Сподіваємося, що наше партнерство принесе нам взаємну вигоду та відкриє нові можливості для розвитку нашої діяльності.

Налаштування конфіденційності та файлів cookie

Погоджуючись на обмін даними, ви надаєте нам інформацію, необхідну для вдосконалення, аналізу та маркетингу на цих веб-сайтах. Ви також погоджуєтеся на передачу даних третім сторонам і за межі ЄС. Ми заявляємо, що надана вами інформація захищена від неправомірного використання.